اهداف

ارتقاء سطح دانش و تجربه متخصصان و فعالان اقتصادی کشور

بهره مندی از فرصت های علمی ، تجاری و تخصصی در سطح بین المللی

گسترش همکاری‌های تجاری و اقتصادی با کشورهای هدف صنایع مختلف

توسعه کسب و کار و روابط تجاری بین المللی متخصصین و صاحبان بنگاه های اقتصادی

بهره‌گیری از امکانات اجرایی و خدماتی معتبر در آسیا و اروپا

تقویت و توسعه گردشگری در حوزه های صنعتی ، سلامت ، تجاری و…

خدمات

مطالعات و تحقیقات میدانی در خصوص تعیین بازارهای هدف

شناسایی و بهره‌برداری از فرصت‌های تجاری و صنعتی در جهان

برنامه‌ریزی و هماهنگی جهت اعزام بیزینس تور ویژه تجار، صاحبان صنایع، پزشکان، مهندسان، حقوقدانان و متخصصین کشور

معرفی مقاصد و خدمات جدید در گردشگردی تجاری و صنعتی

برنامه ریزی و هماهنگی حضور در کنگره‌ها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه های تخصصی بین‌المللی

بازدید از صنایع ،مراکز تجاری ، مناطق آزاد و… کشورهای آسیایی و اروپایی

پیوستن به رویداد رزومه

گروه شتابدهنده تجارت و کسب و کار در خاورمیانه

شرکت شتاب دهنده تجارت و کسب و کار خاورمیانه به شماره ثبت 53773 به آدرس مشهد، بلوار معلم، بین معلم 31 و 33، پلاک 419 در ساختمانی سه طبقه به مساحت بیش از 500 متر مربع، با دارا بودن بیش از 40 پرسنل متخصص در بخش‌های بازرگانی، اداری،مالی، اجرایی، روابط عمومی و تحقیق و توسعه در حال فعالیت می‌باشد. شرکت شتاب با همکاری شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری آسوده سیر به شماره ثبت 57703 به برگزاری تورهای تجاری بین‌المللی می‌پردازد.

شرکت شتاب دهنده تجارت و کسب و کار خاورمیانه با نگاهی به ابزار ها و گونه های رایج اطلاع رسانی در بازارهای تجاری و اقتصادی جهان تشکیل شده است تا اطلاعات بازارهای  کشورهای هدف ایران و پيش بيني هاي اقتصادي را در قالب های مورد علاقه و مورد نیاز متخصصان و سرمایه گذاران را در اختیار آنها قرار دهد، تا از این طریق بسترها و زیرساخت‌های لازم جهت حضور قدرتمندتر مجموعه‌های ایرانی در بازارهای جهانی را فراهم آورد. شتاب اعتقاد دارد آینده هر شرکت و سازمانی به تصمیمات و فعالیت های امروز مدیران آن وابسته است و از آنجا که لازمه تصمیمات صحیح، داشتن اطلاعات به روز و دقیق و تحلیل اثربخش این اطلاعات است به عنوان یک شرکت شتاب‌دهنده تلاش می کند تا در راستای رسالت خود در یاری رسانی به ارتقاء جایگاه و قدرت اقتصادی کشور عزیزمان ایران، با مدیران و صاحبان صنایع ایرانی در حوزه های گوناگون همراه شود و با ارائه اطلاعات صحیح و دقیق ، آنها را در برداشتن گام‌های درست و اصولی یاری نماید. از این رو  تلاش می‌کنیم به مدیران و فعالان اقتصادی کشورمان از طریق برگزاری برترین بیزینس تورهای بین المللی کمک نماییم تا بیشتر و بهتر بیاموزند، رشد کنند، ثروت آفرینی و اشتغال‌زایی کنند و به تجارت جهانی متصل شوند.

تاریخچه

با پیشرفت صنعت و اقتصاد، نیاز به تجربه دیگران بیشتر شد و افراد از آزمون و خطا به سمت انتقال دانش و کسب اطلاعات روی آوردند. بدون شک و بنا به تایید تمامی خبرگان و کارشناسان، عصری که به آن تعلق داریم عصر اطلاعات و ارتباطات است. در فضای رقابتی امروز تنها کسب و کارهایی موفق به بقا و سودآوری خواهند بود که قدرت اطلاعات را پذیرفته باشند و در استراتژی خود جایگاه ویژه ای برای جذب و به کارگیری اطلاعات جدید در نظر گرفته باشند. امروزه در بازارهای اقتصادی و رقابتی، اهمیت دسترسی به اطلاعات برای آگاهی از رویدادهای بازار در بازه های زمانی گوناگون، انکار ناپذیر است، داشتن اطلاعات و یافتن تصویر ذهنی حقیقی از شرایط بازار بر اساس این اطلاعات، می‌تواند سرمایه‌گذار را در اتخاذ تصمیمات بهینه یاری رساند. با توجه به این شرایط جدید، در سال‌های اخیر شرکت هایی تحت عنوان شتاب دهنده در سراسر جهان با هدف ارتقاء سطح علمی و رشد فنی کسب و کارها و نیز حمایت از سرمایه گذاری در سراسر جهان به وجود آمده اند. شرکت شتاب دهنده تجارت و کسب و کار خاورمیانه به عنوان یکی از اولین شرکت های شتاب‌دهنده با هدف ارتقای اطلاعات و تجربه مدیران و فعالان اقتصادی و نیز بازارسازی و بازاریابی کالاها و خدمات ایرانی در آسیا و اروپا پدید آمده است.

 

تماس با ما

آدرس وب سایت: www.wtshetab.com

آدرس : مشهد_بلوارمعلم_ بین معلم 31 و 33 – پلاک 419

تلفن گویا :31607 _051(60خط)

ایمیل:info@wtshetab.com

کدپستی:9188734945

شما به یک شتاب نیاز دارید...

شرکت شتاب دهنده تجارت و کسب و کار خاورمیانه (شتاب) در طول بیش از 7 سال فعالیت خود در حوزه برگزاری رویدادهای تجاری داخلی و بین المللی، پروژه های موفق بسیاری را برگزار کرده است. این رویدادها با حضور و همکاری اساتید برجسته حوزه مدیریت و کسب و کار، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی، فعالان اقتصادی، مدیران صنایع و شرکت‌ها، سرمایه گذاران و متخصصان حوزه‌های مختلف برگزار شده است. هدف از برگزاری این رویدادها، ارتقاء سطح علمی مدیران ایرانی، مشاوره و انتقال تجربیات، ایجاد ارتباطات جدید برای فعالان اقتصادی در جهت توسعه کسب و کار، تبلیغات، اطلاع رسانی و معرفی برندهای ایرانی بوده است.

گروه شتابدهنده تجارت و کسب و کار خاورمیانه

گوش کن به سخنرانان رویداد

دکتر مهدی کنعانی

بازار کسب و کار

+
سخنرانان ویژن ما
حامیان بین المللی
+
کارگاه هایی که ارائه می دهیم
+
شرکت کنندگان در رویداد

کسانی که از ما حمایت میکنند حامیان ما

عجله کن! صندلی خود را رزرو کنید